Pytania dotyczące franczyzy

 

FRANCZYZA

Chcemy podzielić się naszym sukcesem!

Nasze programy cieszą się niesłabnącym powodzeniem a nasi Partnerzy są zadowoleni ze współpracy z nami. Także Państwo mogą do nich dołączyć i – nawet jeśli dysponują Państwo ograniczonym budżetem - w swoim mieście prowadzić kursy według naszej metodologii i pomysłu. Nasi Franczyzobiorcy już od wielu lat kontynuują współpracę z nami i oferują swoim klientom coraz bogatszy pakiet kursów i programów.

Co daje franczyza? Dlaczego warto ją wykupić?

Wykupienie praw do korzystania z naszych kursów daje możliwość sprzedaży sprawdzonego i dochodowego produktu a wsparcie i pomoc, jaką oferujemy naszym Partnerom pozwala w uporządkowany i prosty sposób rozwijać i kontrolować prowadzoną działalność. Chcemy, aby nasi Partnerzy byli zadowoleni z zysków, które mogą osiągnąć dzięki naszym produktom. Co ważne, nasz produkt ze względu na korzystną cenę (tzw. mikrofranczyza) jest dostępny także dla osób dysponującym niewielkim budżetem.

Cena: czy muszę dużo zapłacić?

Franczyzę w wersji podstawowej można kupić już za 2000 zł – to cena jednego naszego programu. I już pracując z jednym tylko programem można zakładać nieograniczoną liczbę grup i zarabiać. Co ważne: progi związane z kupnem kolejnych programów także są ustawione w najkorzystniejszy dla Franczyzobiorcy sposób: dwa programy łącznie to: 3000 zł. Te opłaty są jednorazowe.

Drugim składnikiem ceny franczyzy jest, także ustawiona na minimalnym poziomie, prowizja od przychodu (czyli płacą Państwo wtedy, kiedy faktycznie osiągane są przychody i zawsze jest to tak niewielka ich część, że nie narusza to Państwa satysfakcji finansowej z własnej pracy J). W zależności od jego wielkości pobieramy od 5 do 8% miesięcznie.

Hasło fanczyzowe Lingo-Star® to: ‘chcemy dzielić się naszym sukcesem’ J. Dobrze oddaje ono charakter tego schematu biznesowego: nam opłaca się zrobić wszystko, aby Państwo mieli jak najlepsze produkty, w jak najbardziej dostępnej cenie i jak najlepsze szkolenia. Państwu opłaca się starać i budować grupy, gdyż ponad 90% przychodów zawsze trafia do Państwa kieszeni. Prosimy, aby zapoznali się Państwo także z odpowiedzią na pytanie dotyczące kosztów. Konkretne oferty cenowe wysyłamy osobom zainteresowanym kupnem.

Co wchodzi w skład franczyzy? Jakie produkty nabywam?

Franczyza Lingo-Star® ma strukturę modułową: z wielu oferowanych przez nas programów można wybrać jeden, dwa, kilka lub wszystkie :). Nasz program franczyzowy można jednak podzielić na dwa główne obszary:(a) Kursy English and Science i (b) Robotricks.

Kursy English and Science, najogólniej mówiąc, to wachlarz programów, które mają uczyć dwóch rzeczy: logicznego myślenia i angielskiego. Są to kursy oparte o nasze autorskie, jak się okazało :), wyjątkowo skuteczne metody nauczania języka, wsparte i połączone z nabywaniem wiedzy o świecie. Angielski występuje na nich z różną intensywnością: od najważniejszego elementu – uczymy angielskiego poprzez wykonywanie doświadczeń (czyli doświadczenia stają się narzędziem do nauki języka), po elementy języka w postaci pojedynczych słów czy zwrotów, tam, gdzie jest to przydatne i korzystne. W poniższym zestawieniu naszych programów zaznaczamy, jaki jest charakter danego kursu.

W ramach (a) Kursów Science oferujemy następujące programy:

- Kitchen Science®

interdyscyplinarny kurs języka angielskiego, na kursie wykonujemy najpiękniejsze i najciekawsze doświadczenia chemiczne i fizyczne

- Mały Edison®

kurs prowadzony w języku polskim z elementami języka angielskiego poświęcony w całości doświadczeniom i eksperymentom fizycznym i chemicznym

- Human Body

interdyscyplinarny kurs języka angielskiego połączony z eksperymentami i nauką o funkcjonowaniu ciała człowieka. Materiał językowy stanowi kontynuację Kitchen Science® i jest przeznaczony dla dzieci starszych (4, ewentualnie 5 klasa szkoły podstawowej.)

oraz

-IQ klocki

kurs dla młodszych dzieci prowadzony w języku polskim, z elementami języka angielskiego

(ze względu na swój charakter, który umożliwia efektywne wprowadzenie do zajęć robotycznych, kurs ten oferowany jest także w ramach Robotricks).

Robotyka – Robotricks to seria kursów, na których budujemy roboty :) i uczymy się programowania. Od rzeczy zupełnie elementarnych do bardzo skomplikowanych. Pracujemy na renomowanych zestawach Lego: WeDo i Mindstorms EV3. Zasada, która obowiązuje na naszych kursach to: jeden zestaw na dwoje dzieci.  

W ramach Robotricks oferujemy następujące kursy:

- IQ klocki

kurs dla młodszych dzieci prowadzony w języku polskim, z elementami języka angielskiego (ze względu na swój charakter, który umożliwia efektywne wprowadzenie do zajęć językowych kurs ten oferowany jest także w ramach Kursów English and Science).

- Robotyka z Lego WeDo

kurs dla dzieci młodszych (6-9 lat)

-Robotyka z Lego Mindstorms EV3

kurs dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych entuzjastów robotyki.

Oprócz tego w ramach franczyzy oferujemy bogate materiały informacyjne: podręczniki dla nauczyciela, filmy z doświadczeniami, opisy, zdjęcia, listy potrzebnych produktów.

Szkolenia sprzedażowe są związane z minimalną opłatą Minimalną dlatego, że zależy nam na Państwa sukcesie. Jeśli Państwo zarabiają to my też :).

Czy będę wiedział, jak promować i sprzedawać produkt? Jestem lektorem/nauczycielem/studentem, nie mam doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności biznesowej.

Nawet osoby bez żadnego doświadczania w marketingu czy sprzedaży mogą z sukcesem sprzedawać, organizować i czerpać zyski z naszych kursów. Przed rozpoczęciem pracy prowadzimy dla Państwa szkolenie obejmujące know-how związany z efektywną sprzedażą produktu Państwa partnerom wraz z elementami promocji i komunikacji marketingowej. Szkolenie prowadzone jest przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży usług edukacyjnych, marketingu i sprzedaży. Nasza oferta ze względu na swą plastyczność jest znakomitym pomysłem na prowadzenie biznesu zarówno w małej jak i w dużej skali. Jest także okazją do rozwoju – zawodowego i osobistego i bardzo dobrą drogą do stabilizacji finansowej.

Jestem humanistą, czy dam sobie radę z takimi tematami, które oparte są o nauki ścisłe?

Z pewnością. Nasze kursy są przeznaczone dla dzieci i mają stanowić pomost do zainteresowania i rozumienia nauk ścisłych, materiał jest tak dobrany i ułożony, aby dzieci (a więc z pewnością także i dorośli J) nie miały z nim żadnych kłopotów. Dodatkowo, w ramach pakietu szkoleń i przygotowania do prowadzenia naszych kursów oferujemy know-how, w oparciu o które liczni obecni franczyzobiorcy Lingo-Star® skutecznie i z sukcesem prowadzą i rozwijają swój biznes. Wartością dodaną jest to, że wiedzę, jaką wyniosą Państwo z Lingo-Star® można z powodzeniem wykorzystać w wielu innych dziedzinach życia i działalności biznesowej.

Jakie są koszty prowadzenia działalności franczyzowej? Ile będzie mnie kosztowała promocja?

Są dwie ważne informacje dotyczące tego tematu: 1) Lingo-Star®, w ramach franczyzy, bierze na siebie stworzenie, opracowanie i produkcję materiałów wszystkich materiałów promocyjnych. Nie muszą Państwo zatem myśleć o rodzaju materiałów, pracy kreatywnej, pracy z grafikami, logotypach, tekstach i produkcji, terminach oddawania materiałów itd. 2) Franczyzobiorca kupuje te materiały za minimalną stawkę. Także tu działa złota zasada układu franczyzy – ponieważ nam opłaca się, aby Państwo mieli jak najszerszy dostęp do materiałów ich koszt dla Państwa jest minimalny. Warto zaopatrzyć się w materiały promocyjno-reklamowe: im więcej klienci wiedzą o naszych kursach, tym chętniej je kupią. Jest to (i będzie :), już przygotowujemy nowości) wyjątkowa, bardzo atrakcyjna propozycja na rynku. 

W kontekście kosztów sytuacją szczególną jest Robotricks, obecnie jedne z najpopularniejszych, najbardziej lubianych przez dzieci i rodziców i najlepiej sprzedających się zajęć. Zasadą Lingo-Star® jest zapewnienie jednego zestawu konstruktorskiego na dwoje dzieci. Zasada ta jest związana z jakością zajęć, jakie oferujemy. Koszty nabycia zestawów Franczyzobiorca ponosi we własnym zakresie. Jednocześnie, kupno ww. zestawów pozwala uruchomić jeden z najbardziej popularnych i dochodowych kursów (warto dowiedzieć się o możliwość sfinansowania zakupu zestawów z funduszy Unii Europejskiej ukierunkowanych na rozwój biznesu i konkurencyjności).

Do zajęć robotycznych potrzebne są zestawy Lego. Skąd wezmę te zestawy?

Zasadą Lingo-Star® jest zapewnienie jednego zestawu konstruktorskiego na dwoje dzieci. Zasada ta jest związana z jakością zajęć, jakie oferujemy. Franczyzobiorca sam ponosi koszty zakupu zestawów. Jednocześnie, kupno ww. zestawów pozwala uruchomić jeden z najbardziej popularnych i dochodowych kursów. Osobom realnie zainteresowanym prowadzeniem kursów robotycznych możemy udostępnić symulacje pokazujące jak szybko zwraca się ta inwestycja. (Warto dowiedzieć się także o możliwość sfinansowania zakupu zestawów z funduszy Unii Europejskiej ukierunkowanych na rozwój biznesu i konkurencyjności).

Na ile czasu starczy mi jeden kurs? Rok?

Nasze poszczególne kursy są tak zaprojektowane, aby można było z nimi pracować przez dwa lata, z kolei ich układ (czyli sugerowana kolejność w procesie dydaktycznym) zapewnia łącznie kilkanaście lat nauki! Jeśli weźmie się pod uwagę różnego rodzaju czynniki związane ze specyfiką branży edukacji (np. kontynuacje nauki rodzeństwa, powiększanie grup o dzieci z sobą zaprzyjaźnione) można zaplanować długotrwały, bezpieczny i atrakcyjny finansowo biznes. Oczywiście, wymaga on także zaangażowania J, ale dobrze poprowadzony daje ogromną satysfakcję na każdym poziomie.

Co obejmuje wsparcie dla Franczyzobiorcy?

Szkolenia (obowiązkowe i dodatkowe), reklamę i promocję, marketing wraz z komunikacją i

Public Relations, analizę rynku i konkurencji, rozwój i opracowywanie nowych produktów,

bieżące konsultacje, także pomoc w zakupach (np. zestawy Lego).

Czy opłata franczyzowa jest jednorazowa? Czy za coś jeszcze muszę płacić?

Prosimy o przeczytanie odpowiedzi na pytania: Cena: czy muszę dużo zapłacić? i Jakie są koszty prowadzenia działalności franczyzowej? Ile będzie mnie kosztowała promocja?

Czy mogę zobaczyć jakąkolwiek symulację finansową? Kiedy zwróci mi się koszt franczyzy? Czy macie jakiś arkusz kalkulacyjny?

Symulacje finansowe chętnie pokazujemy wszystkim osobom realnie zainteresowanym kupnem. Pokazujemy je także w czasie spotkań franczyzowych i szkoleń dla Franczyzobiorców.

Jaka jest polityka cenowa wobec Franczyzobiorcy? Czy na swoim terenie sam mogę ustalać cenę kursów? Z kim mam to ewentualnie konsultować?

Ceny ustala Lingo-Star® zawsze jednak chętnie słuchając opinii i sugestii Franczyzobiorcy. Końcowa cena jest wypadkową cen na dany rok w systemie Lingo-Star® dostosowaną do lokalnych warunków.

Czy mogę prowadzić franczyzę na kursy angielskiego tylko, jeśli jestem anglistą, nauczycielem angielskiego, metodykiem nauczania jęz. angielskiego?

Tak, trzeba mieć choćby minimalne wykształcenie kierunkowe. Pracujemy jednak także z lektorami, którzy mają dyplomy ukończenia kursów dydaktyczno-pedagogicznych dla nauczycieli języka angielskiego. Minimalny poziom znajomości języka, który pozwala na uczenie klas młodszych to CAE. Wtedy dodatkowym atutem jest udokumentowane doświadczenie i referencje. Nie ma jednak możliwości, aby osoba nie posiadająca żadnego z ww. uprawnień mogła wykupić franczyzę na programy, na których uczymy angielskiego. W takim przypadku można z sukcesem (sprawdzone! :)) skorzystać z naszych kursów prowadzonych w języku polskim i Robotricks.

Na koniec….

Proszę Państwa!

Czekają na Państwa najwspanialsi odbiorcy na świecie – dzieci :). Ich ciekawość i radość ze wspólnych zajęć będzie dla Państwa nieustającą inspiracją. Spotkają Państwo w tym biznesie wiele wspaniałych osób. Zadowolenie rodziców będzie dla Państwa fantastycznym motywatorem do poszerzana działań. Jesteśmy też przekonani, że wiedza biznesowa, jaką zdobędą Państwo dzięki współpracy z Lingo-Star® przyczyni się nie tylko do wspaniałych sukcesów finansowych ale także do satysfakcji z rozwoju osobistego.

Czekamy na Państwa :).

Zespół franczyzowy Lingo-Star®.

 

FRANCZYZA
 
Chcemy podzielić się naszym sukcesem!
 
Nasze programy cieszą się niesłabnącym powodzeniem a nasi partnerzy są zadowoleni ze 
 
współpracy z nami. Także Państwo mogą do nich dołączyć i – nawet jeśli dysponują 
 
Państwo ograniczonym budżetem - w swoim mieście prowadzić kursy według naszej 
 
metodologii i pomysłu. Nasi franczyzobiorcy już od lat rokrocznie odnawiają umowę z nami i 
 
oferują swoim klientom coraz bogatszy pakiet kursów i programów.
 
Co daje franczyza? Dlaczego warto ją wykupić?
 
Wykupienie praw do korzystania z naszych kursów daje możliwość sprzedaży 
 
sprawdzonego i dochodowego produktu a wsparcie i pomoc, jaką oferujemy naszym 
 
partnerom  pozwala w uporządkowany i prosty sposób rozwijać i kontrolować prowadzoną 
 
działalność. Chcemy, aby nasi partnerzy byli zadowoleni z zysków, które mogą osiągnąć 
 
dzięki naszym produktom. Co ważne, nasz produkt ze względu na korzystną cenę 
 
(tzw. mikrofranczyza) jest dostępny także dla osób dysponującym niewielkim 
 
budżetem. 
 
Cena : czy muszę dużo zapłacić?
 
Franczyzę w wersji podstawowej można kupić już za 1500 zł – to cena jednego 
 
naszego programu. I już pracując z jednym tylko programem można zakładać 
 
nieograniczoną liczbę grup i zarabiać. Co ważne: progi związane z kupnem kolejnych 
 
programów także są ustawione w najkorzystniejszy dla franczyzobiorcy sposób: 
 
dwa programy łącznie to: 2000 zł. Drugim składnikiem ceny franczyzy jest, także 
 
ustawiona na minimalnym poziomie, prowizja od przychodu (czyli płacą Państwo wtedy, 
 
kiedy faktycznie osiągane są przychody i zawsze jest to tak niewielka ich część, że nie 
 
narusza to Państwa satysfakcji finansowej z własnej pracy ). W zależności od jego 
 
wielkości pobieramy od 5 do 8% miesięcznie. 
 
Hasło fanczyzowe Lingo-Star® to:  ‘chcemy dzielić się naszym sukcesem’ . Dobrze oddaje 
 
ono charakter tego schematu biznesowego: nam opłaca się zrobić wszystko, aby Państwo 
 
mieli jak najlepsze produkty, w jak najbardziej dostępnej cenie i jak najlepsze szkolenia. 
 
Państwu opłaca się starać i budować grupy, gdyż ponad 90% przychodów zawsze trafia do 
 
Państwa kieszeni. Prosimy, aby zapoznali się Państwo także z odpowiedzią na pytanie 
 
dotyczące kosztów. Konkretne ofert cenowe wysyłamy osobom zainteresowanym kupnem.
 
Co wchodzi w skład franczyzy? Jakie produkty nabywam?
 
Franczyza Lingo-Star® ma strukturę modułową: z wielu oferowanych przez nas programów 
 
można wybrać jeden, dwa, kilka lub wszystkie . Nasz program franczyzowy można jednak 
 
podzielić na dwa główne obszary:(a) Kursy English and Science i (b) Robotyka. 
 
Kursy English and Science, najogólniej mówiąc, to wachlarz programów, które mają uczyć 
 
dwóch rzeczy: logicznego myślenia i angielskiego. Są to kursy oparte o nasze autorskie, jak 
 
się okazało , wyjątkowo skuteczne metody nauczania języka, wsparte i połączone z 
 
nabywaniem wiedzy o świecie. Angielski występuje na nich z różną intensywnością: od 
 
najważniejszego elementu – uczymy angielskiego poprzez wykonywanie doświadczeń (czyli 
 
doświadczenia stają się narzędziem do nauki języka), po elementy języka w postaci 
 
pojedynczych słów czy zwrotów, tam, gdzie jest to przydatne i korzystne. W poniższym 
 
zestawieniu naszych programów zaznaczamy, jaki jest charakter danego kursu. Pełne 
 
informacje o każdym z nich mogą Państwo uzyskać przechodząc do sekcji na stronie 
 
www.lingostar.pl poświęconej poszczególnym kursom.  
 
W ramach (a) Kursów Science oferujemy następujące programy:
 
- Kitchen Science® 
 
interdyscyplinarny kurs języka angielskiego, na kursie wykonujemy najpiękniejsze i 
 
najciekawsze doświadczenia chemiczne i fizyczne
 
- Mały Edison®
 
kurs prowadzony w języku polskim z elementami języka angielskiego poświęcony w całości 
 
doświadczeniom i eksperymentom fizycznym i chemicznym
 
- Human Body
 
interdyscyplinarny kurs języka angielskiego połączony z eksperymentami i nauką o 
 
funkcjonowaniu ciała człowieka. Materiał językowy stanowi kontynuację Kitchen Science® i 
 
jest przeznaczony dla dzieci starszych (4, ewentualnie 5 klasa szkoły podstawowej.) 
 
oraz
 
-IQ klocki 
 
kurs dla młodszych dzieci prowadzony w języku polskim, z elementami języka angielskiego 
 
(ze względu na swój charakter, który umożliwia efektywne wprowadzenie do zajęć 
 
robotycznych, kurs ten oferowany jest także w ramach Robotyki). 
 
Robotyka – Robotricks.pl - to seria kursów, na których budujemy roboty  i uczymy się 
 
programowania. Od rzeczy zupełnie elementarnych do bardzo skomplikowanych. Pracujemy 
 
na renomowanych zestawach Lego®: WeDo i Mindstorms EV3. Zasada, która obowiązuje na 
 
naszych kursach to: jeden zestaw na dwoje dzieci (warto podkreślić, że nasz standard 
 
odbiega od dosyć często stosowanej praktyki rynkowej, cała grupa pracuje na jednym 
 
zestawie). 
 
W ramach Robotyki oferujemy następujące kursy:
 
- IQ klocki
 
kurs dla młodszych dzieci prowadzony w języku polskim, z elementami języka angielskiego 
 
(ze względu na swój charakter, który umożliwia efektywne wprowadzenie do zajęć 
 
językowych kurs ten oferowany jest także w ramach Kursów English and Science). 
 
- Robotyka Lego® WeDo
 
kurs dla dzieci młodszych (6-9 lat)
 
-Robotyka Lego® Mindstorms EV3
 
kurs dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych entuzjastów robotyki. 
 
Oprócz tego w ramach franczyzy oferujemy bogate materiały informacyjne: podręczniki dla 
 
nauczyciela, filmy z doświadczeniami, opisy, zdjęcia, listy potrzebnych produktów. 
 
Szkolenia sprzedażowe są związane z minimalną opłatą. Minimalną dlatego, że zależy nam na 
 
Państwa sukcesie. Jeśli Państwo zarabiają to my też .
 
Czy będę wiedział, jak promować i sprzedawać produkt? Jestem 
 
lektorem/nauczycielem/studentem, nie mam doświadczenia w prowadzeniu 
 
własnej działalności biznesowej.
 
Nawet osoby bez żadnego doświadczania w marketingu czy sprzedaży mogą z 
 
sukcesem sprzedawać, organizować  i czerpać zyski z naszych kursów. Przed 
 
rozpoczęciem pracy prowadzimy dla Państwa szkolenie obejmujące know-how związany z 
 
efektywną sprzedażą produktu Państwa partnerom wraz z elementami promocji i komunikacji 
 
marketingowej. Szkolenie prowadzone jest przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w 
 
branży usług edukacyjnych, marketingu i sprzedaży. Nasza oferta ze względu na swą 
 
plastyczność jest znakomitym pomysłem na prowadzenie biznesu zarówno w 
 
małej jak i w dużej skali. Jest także okazją do rozwoju – zawodowego i 
 
osobistego i bardzo dobrą drogą do stabilizacji finansowej.
 
Jestem humanistą, czy dam sobie radę z takimi tematami, które oparte sa o nauki 
 
ścisłe?
 
Z pewnością. Nasze kursy są przeznaczone dla dzieci i mają stanowić pomost do 
 
zainteresowania i rozumienia nauk ścisłych, materiał jest tak dobrany i ułożony, aby dzieci 
 
nie miały z nim żadnych kłopotów. Dodatkowo, w ramach pakietu szkoleń i przygotowania do 
 
prowadzenia naszych kursów oferujemy know-how, w oparciu o które liczni obecni 
 
franczyzobiorcy Lingo-Star® skutecznie i z sukcesem prowadzą i rozwijają swój biznes. 
 
Wartością dodaną jest to, że wiedzę, jaką wyniosą Państwo z Lingo-Star® można z 
 
powodzeniem wykorzystać w wielu innych dziedzinach życia i działalności biznesowej.
 
Jakie są koszty prowadzenia działalności franczyzowej? Ile będzie mnie 
 
kosztowała promocja?
 
Są dwie ważne informacje dotyczące tego tematu: 1) Lingo-Star®, w ramach franczyzy, 
 
bierze na siebie stworzenie, opracowanie i produkcję materiałów wszystkich 
 
materiałów promocyjnych. Nie muszą Państwo zatem myśleć o rodzaju materiałów, 
 
pracy kreatywnej, pracy z grafikami, logotypach, tekstach i produkcji, terminach oddawania 
 
materiałów itd. 2) Franczyzobiorca kupuje te materiały za minimalną stawkę. Także 
 
tu działa złota zasada układu franczyzy – ponieważ nam opłaca się, aby Państwo mieli jak 
 
najszerszy dostęp do materiałów ich koszt dla Państwa jest minimalny. Np. w bieżącym roku 
 
2015/2016 cena ulotki to koszt od 7 do 9 gr, ceny plakatów A3 i A4 od 1 zł do 2 zł. Warto 
 
zaopatrzyć się w materiały promocyjno-reklamowe: im więcej klienci wiedzą o naszych 
 
kursach, tym chętniej je kupią. Jest to (i będzie , już przygotowujemy nowości) wyjątkowa, 
 
bardzo atrakcyjna propozycja na rynku.
 
W kontekście kosztów sytuacją szczególną jest robotyka, obecnie jedne z 
 
najpopularniejszych, najbardziej lubianych przez dzieci i rodziców i najlepiej sprzedających 
 
się zajęć. Zasadą Lingo-Star® jest zapewnienie jednego zestawu konstruktorskiego na dwoje 
 
dzieci. Zasada ta jest związana z jakością zajęć, jakie oferujemy. Koszty nabycia zestawów 
 
Franczyzobiorca ponosi we własnym zakresie. Jednocześnie, kupno ww. zestawów pozwala 
 
uruchomić jeden z najbardziej popularnych i dochodowych kursów obecnie.    
 
Do zajęć robotycznych potrzebne są zestawy Lego. Skąd wezmę te zestawy? 
 
Zasadą Lingo-Star® jest zapewnienie jednego zestawu konstruktorskiego na dwoje dzieci. 
 
Zasada ta jest związana z jakością zajęć, jakie oferujemy. Franczyzobiorca sam ponosi koszty 
 
zakupu zestawów. Jednocześnie, kupno ww. zestawów pozwala uruchomić jeden z 
 
najbardziej popularnych i dochodowych kursów obecnie. Osobom realnie zainteresowanym 
 
prowadzeniem kursów robotycznych możemy udostępnić symulacje pokazujące jak szybko 
 
zwraca się ta inwestycja.   
 
Na ile czasu starczy mi jeden kurs? Rok?
 
Nasze poszczególne kursy są tak zaprojektowane, aby można było z nimi pracować przez 
 
dwa lata, z kolei ich układ (czyli sugerowana kolejność w procesie dydaktycznym) zapewnia 
 
łącznie kilkanaście lat nauki! Jeśli weźmie się pod uwagę różnego rodzaju czynniki związane 
 
ze specyfiką branży edukacji (np. kontynuacje nauki rodzeństwa, powiększanie grup o dzieci 
 
z sobą zaprzyjaźnione) można zaplanować długotrwały, bezpieczny i atrakcyjny finansowo 
 
biznes. Oczywiście, wymaga on także zaangażowania  ale dobrze poprowadzony daje 
 
ogromną satysfakcję na każdym poziomie.
 
Co obejmuje wsparcie dla franczyzobiorcy?
 
Szkolenia (obowiązkowe i dodatkowe), reklamę i promocję, marketing wraz z komunikacją i 
 
Public Relations, analizę rynku i konkurencji, rozwój i opracowywanie nowych produktów, 
 
bieżące konsultacje, także pomoc w zakupach (np. zestawy Lego).
 
Czy opłata franczyzowa jest jednorazowa? Czy za coś jeszcze muszę płacić? 
 
Prosimy o przeczytanie odpowiedzi na pytania: Cena: czy muszę dużo zapłacić? i Jakie są 
 
koszty prowadzenia działalności franczyzowej? Ile będzie mnie kosztowała promocja?
 
Czy mogę zobaczyć jakąkolwiek symulację finansową? Kiedy zwróci mi się koszt 
 
franczyzy? Czy macie jakiś arkusz kalkulacyjny?
 
Symulacje finansowe chętnie pokazujemy wszystkim osobom realnie zainteresowanym 
 
kupnem. Pokazujemy je także w czasie spotkań franczyzowych i szkoleń dla 
 
Franczyzobiorców.
 
Jaka jest polityka cenowa wobec Franczyzobiorcy? Czy na swoim terenie sam 
 
mogę ustalać cenę kursów? Z kim mam to ewentualnie konsultować?
 
Ceny ustala Lingo-Star® zawsze jednak chętnie słuchając opinii i sugestii  Franczyzobiorcy. 
 
Końcowa cena jest wypadkową cen na dany rok w systemie Lingo-Star® dostosowaną do 
 
lokalnych warunków. 
 
Czy mogę prowadzić franczyzę z angielskiego jeśli nie jestem anglistą?
 
Tak i nie .  Nie trzeba kończyć filologii angielskiej ani lingwistyki stosowanej, aby 
 
skutecznie i efektywnie uczyć angielskiego dzieci i młodzież. Ale warto ukończyć kolegium 
 
językowe. Pracujemy także z lektorami, którzy mają dyplomy ukończenia kursów 
 
dydaktyczno-pedagogicznych dla nauczycieli języka angielskiego. Minimalny poziom 
 
znajomości języka, który pozwala na uczenie klas młodszych to CAE. Wtedy dodatkowym 
 
atutem jest udokumentowane doświadczenie i referencje. Nie ma jednak możliwości, 
 
aby osoba nie posiadająca żadnego z ww. uprawnień mogła wykupić franczyzę na 
 
programy, na których uczymy angielskiego. W  takim przypadku można z sukcesem 
 
(sprawdzone! ) skorzystać z naszych kursów prowadzonych w języku polskim i robotyki.
 
Na koniec….
 
Proszę Państwa! 
 
Czekają na Państwa najwspanialsi odbiorcy na świecie – dzieci . Ich ciekawość i radość ze 
 
wspólnych zajęć będzie dla Państwa nieustającą inspiracją. Spotkają Państwo w tym biznesie 
 
wiele wspaniałych osób. Zadowolenie rodziców będzie dla Państwa fantastycznym 
 
motywatorem do poszerzana działań. Jesteśmy też przekonani, że wiedza biznesowa, jaką 
 
zdobędą Państwo dzięki współpracy z Lingo-Star® przyczyni się nie tylko do wspaniałych 
 
sukcesów finansowych ale także do satysfakcji z rozwoju osobistego. 
 
Czekamy na Państwa .
 
Zespół franczyzowy Lingo-Star®.

Kontakt

Lingo-Star® Sp. z o.o.

Sekretariat 9.00 - 17.00
Tel.: 22 / 374 02 59
Tel.: 793 402 902
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze oddziały

Elbląg, Gdańsk, Grodzisk Mazowiecki, Grójec,

Hajnówka,Legionowo/ Jabłonna,

Łódź/Pabianice,Marki,Ożarów Mazowiecki,

Otwock, Piaseczno,Piastów,Poznań, Pruszków,

Stare Babice/Izabelin,Tarczyn,Tomaszów Maz.

/Rawa Maz, Warszawa, Wrocław, Ząbki

Zapisy na kursy

By zapisać dziecko na nasze kursy korzystając
z formularza zgłoszeniowego przejdź do zakładki
“Kontakt”, bądź kliknij tutaj.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję cookies z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information